Jak mít co nejvíce přátelSpousta lidí chce mít na facebooku co nejvíce přátel, ať už proto, aby vypadali populárně, „něco se na jejich profilech dělo“ nebo je chtějí využít k následné propagaci čehokoli. Každopádně, jak na to?

Pokud nechcete fake, o kterém je jiný článek, ale zajímá vás, jak získat co nejvíce přátel svému vlastnímu profilu, začněte tím, že ho uděláte co nejatraktivnějším. Ať už jste muž, nebo žena, přidejte nějaké své sexy fotky a zároveň obsah, který bude nazačovat, že jste oblíbení a žijete aktivní život.

Následně začněte svými opravdovými přátely a vzdálenými známými. Pokud si vás někdo nebude pamatovat, připomeňte se mu. U toho přijmejte všechny žádosti ostatních. Můžete také využít nabídek typu „Přidej si mě do přátel a dostaneš tisíc dalších žádostí“.

Přidávat si úplně neznámé lidi není v tomto případě úplně nejlepší cestou, protože se tak příliš vystavujete riziku banu (je to zakázáno).

Existuje ale hromada lidí, kteří chtějí mít spoustu facebookových přátel jako vy! Někteří z nich se dokonce sdružují ve skupinách a stránkách, kde píší, že si je kdokoli může přidat (a dokud tuto funkci nemají zablokovanou, sami si obvykle nenasytně přidávají ostatní).

Stačí si do vyhledávání na facebooku zadat Přidej si, a budete v ráji 🙂

1 komentář u “Jak mít co nejvíce přátel

  1. Jaká je vaše motivace mít co nejvíce přátel? 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *